چراغ جلو برلیانس یکی از پرفروش ترین قطعات یدکی خودرو برلیانس می باشد. چراغ جلو برلیانس دارای مدل های زیادی بر اساس مدل های ماشین برلیانس در بازار است که شامل چراغ های معمولی و اسپرت می باشد. چراغ جلوهای برلیانس در بازار شامل چراغ جلو برلیانس h220, h230, h320, h330 و V5 می باشد. محبوب ترین مدل برلیانس در حال حاضر خودرو برلیانس h330 و طبیعتا به دنبال آن پرفروش ترین چراغ جلو، چراغ جلو برلیانس h330 می باشد. فروشگاه لوازم یدکی خودرو آریا پارت نماینده رسمی فروش چراغ جلو برلیانس h220, h230, h320, h330 و V5 در تهران و شهرستان ها می باشد. برای خرید چراغ جلو اسپرت برلیانس و یا استعلام قیمت چراغ جلو راست و چپ لیفان برلیانس h220, h230, h320, h330 و V5 با کارشناسان ما در شرکت آریا پارت تماس بگیرید.

انواع چراغ جلو برلیانس

برلیانس یک مدل ندارد. هر خودرو مدل بالایی که شما امروزه در خیابان‌ها یا فیلم‌ها مشاهده می‌کنید، برلیانس نمونه‌ای از آن را ساخته است. هرکدام از چراغ جلو چپ برلیانس و چراغ جلو راست برلیانس با دیگر نمونه‌ها کاملاً متفاوت بوده و بسته به تکنولوژی شرکت اصلی، آن‌ها دارای ساختار تکنولوژی مربوطه هستند.

چراغ جلو برلیانس مدل H330

چراغ جلو چپ و راست برلیانس از نظر ظاهر شبیه به چشم آهو است. در این نوع چراغ دو لامپ گازی سه خار و معمولی قرار گرفته است. همچنین در این چراغ می‌توان با استفاده از یک دکمه، 4 حالت نمایش نور را برای آن تنظیم کرد. آهویی بودن این نوع چراغ و ویژگی‌های فنی بسیار بالایی که این دارد، تأثیر بسیار زیادی در فروش این مدل چراغ جلو برلیانس داشته است.

چراغ جلو برلیانس h330
چراغ جلو برلیانس مدل H330

چراغ جلو برلیانس مدل H320

چراغ جلو چپ و راست برلیانس مدل H320 شبیه به مدل آهویی است؛ اما با این تفاوت که دور آن یک قاب مشکی قرار داشته و همان ویژگی‌های اصلی در H300 را دارد. این نوع چراغ جلو ممکن است اوایل کمی در ذوق بزند؛ اما وقتی با دیگر قطعات خودرو هماهنگ می‌شود، چهره بسیار زیبایی به اتومبیل می‌دهد.

چراغ جلو برلیانس h320
چراغ جلو برلیانس مدل H320

چراغ جلو برلیانس مدل H220

این نوع چراغ جلو، چراغ بدون لامپ است و از نمونه‌های پرفروش در دنیا است. البته خودروی H220 نسبت به بقیه فروش بیشتری دارد که چراغ جلو برلیانس این مدل هم دارای فروش است. ظاهر این چراغ شاید خیلی نتواند توجه افراد به خود جلب کند. متأسفانه خاصیت چراغ‌های برلیانس به همین صورت است که اگر به صورت تک قرار بگیرند، ظاهر آنچنانی نخواهند داشت؛ اما وقتی همراه با دیگر قطعات به کار گرفته می‌شوند، بهترین طرح را به وجود می‌آورند.

چراغ جلو برلیانس h220
چراغ جلو برلیانس مدل H220

چراغ جلو برلیانس مدل H230

از نظر قابلیت و ویژگی، چراغ جلو برلیانس مدل H230 شبیه به مدل قبلی است؛ اما در ظاهر کاملاً متفاوت است. ظاهر این چراغ شبیه به فردی است که اخم کرده و برای همین وقتی که از جلو آن را نگاه کنید، به نوعی اتومبیل به سمت شما در حالت عصبانی می آید.

چراغ جلو برلیانس h230
چراغ جلو برلیانس مدل H230

چراغ جلو برلیانس مدل V5

از آنجا که وی پنچ شبیه به بی ام او است، کمتر مورد توجه در ایران قرار گرفت. همین مسئله باعث شد تا لوازم یدکی این مدل هم به راحتی پیدا نشود. چراغ جلو برلیانس مدل V5 شبیه به بی ام او بوده و جذابیت بسیار بیشتری نسبت به بقیه دارد. البته با اینکه لوازم یدکی این نوع خودرو به سختی پیدا می‌شود؛ اما در حال حاضر نوع خودروی آن نسبتا زیاد در کشور استفاده می‌شود. فقط برای خرید انواع لوازم خانگی این مدل خودرو باید به نمایندگی‌ای فروشگاه‌های مجاز مراجعه کنید.

طراحی چراغ جلو برلیانس

برلیانس معروف‌ترین خودرو در مونتاژ خودروهای مدل بالا است. نسل جدید که بیشتر به ظاهر خودرو اهمیت می‌دهند، برلیانس را گزینه اول خود در خرید خودرو قرار داده‌اند. برلیانس با اینکه یک خودروی مونتاژی و چینی است؛ اما به خوبی توانسته با دیگر رقبای خود رقابت کند. به غیر موارد فنی که در موتور به خوبی رعایت شده است، چراغ جلو برلیانس از نمونه موارد ظاهری است که توجه هر شخصی در خرید به خود جلب می‌کند.

مدیران و طراحان برلیانس در طراحی چراغ جلو چپ برلیانس و چراغ جلو راست برلیانس از به روزترین تکنولوژی موجود و مشابه با برندهای اصلی استفاده کرده‌اند، به طوری که اگر شما این دو را کنار هم بگذارید، حداقل اختلاف را بین آن‌ها مشاهده خواهید کرد. بعضی از شکل‌های چراغ جلو برلیانس به حدی شبیه به نمونه‌های اصلی است که می‌توان نمونه از عکس آن‌ها را به جای اصلی روی دیوار اتاق چسباند.

اگر از نظر فنی قصد بررسی آن را داشته باشیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • به روز بودن در طراحی و به کار آخرین تکنولوژی در ساخت آن‌ها و از همه مهم‌تر، مشابه بودن با نمونه اصلی
  • روشن شدن چراغ‌های جلو بر اساس اندازه نور محیط به صورت اتوماتیک
  • دارای چراغ‌هالوژن برای بهتر کردن دید در شب
  • دارای ال ای دی
  • طراحی اسپرت و متناسب با سلیقه روز جوانان
  • دارای لامپ مه شکن

چراغ جلو برلیانس کاملاً ساخت کشور چین بوده و فقط در ایران مونتاژ و بسته می‌شوند.

آیا چراغ جلو برلیانس واقعاً متفاوت است؟

برلیانس را مونتاژ کننده می‌نامند. خودروهای تولید این شرکت بزرگ چینی همگی مونتاژ و شبیه به خودروهای اصلی است. از این رو، هر قطعه‌ای که در آن به کار رفته است، کاملاً شبیه به موارد اصلی بود. برای همین افرادی که قصد خرید خودروهای لوکس را دارند؛ اما به هر دلیلی فعلاً نمی‌توانند آن‌ها را تهیه کنند، برلیانس را انتخاب می‌کنند.

در ساخت چراغ جلو چپ و راست برلیانس سعی شده است تا از آخرین تکنولوژی‌های به روز در طراحی و ساخت انواع چراغ جلو و مشابه با نمونه‌های مشابه و مونتاژ شده استفاده شود و برای همین این خودرو توانسته است تا نسبت به بقیه خودروهای موجود فروش بیشتری داشته باشد.

هزینه انواع چراغ جلو برلیانس

چراغ جلوهای برلیانس از نظر هزینه نسبت به بقیه چراغ‌ها بسیار بالا بوده و قیمت آن‌ها میلیونی است؛ اما با توجه به کیفیت که در ساخت و ویژگی‌هایی که دارند، خرید آن‌ها به صرفه خواهد بود. قیمت انواع چراغ جلو خودرو برلیانس کاملاً متفاوت بوده و برای دریافت قیمت بهتر است تا با شرکت تماس بگیرید.

درباره شرکت برلیانس

برلیانس معروف است به مونتاژ خودروهای بی ام و، میتسوبیشی، موتورز، پورشه، تویوتا و ایتال دیزاین می‌پردازد. این مونتاژها در بعضی مدل‌ها خیلی دقیق هستند، به ویژه در بعضی لوازم یدکی. چراغ جلو برلیانس یکی از نمونه چراغ جلوهایی است که امروزه به دلیل مونتاژ و شبیه آن بودن به دیگر برندها بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. خودرو برلیانس در حال حاضر در ایران توسط شرکت سایپا و پارس خودرو در مدل‌های H330، H320، H230، H220، کراس C و V5 تولید و عرضه می‌شود. هرکدام از این مدل‌ها شکل‌های مخصوص به خود را دارند و از این لوازم یدکی آن‌ها از جمله چراغ جلو برلیانس از یکدیگر هم متفاوت خواهد بود. فروشگاه لوازم یدکی آریا پارت نماینده فروش انواع قطعات یدکی خودروهای لیفان، برلیانس، چانگان و غیره مانند سپر جلو، آینه بغل و چراغ جلو لیفان می باشد.